Fotorelacja z weekendowych wydarzeń na obiektach MOSiR 14-16.06.2024

Za nami 4 edycja Turnieju Perełki CUP. W dwudniowych zmaganiach spotkali się chłopcy z roczników 2013, 2015 oraz 2016, 2017 i 2018. Było mnóstwo emocji i sportowej radości w najpiękniejszym wydaniu
W sobotę 15 czerwca na Puławskich Kortach Tenisowych odbyły się Amatorskie Mistrzostwa Puław o Puchar Dyrektora MOSiR. Najlepiej poradził sobie z konkurentami Łukasz Kuta, który w meczu o 1 miejsce pokonał doświadczonego Waldemara Janczaka. 3 miejsce na podium zdobył Jerzy Schab.
Dziękujemy za udział w wydarzeniu i gratulujemy wszystkim uczestnikom
Dnia 14.06 odbył się wyjątkowy pokaz dzieci uczęszczających do programu CREA DANCE FIT z Puław i okolicznych miejscowości. Uroczystą galę poprowadzili Karolina Felska i Krzysztof Wasilewski 20- krotni mistrzowie Polski, wielokrotni finaliści Mistrzostw Świata i Europy.
W Program Crea Dance Fit są kreatywne metody prowadzenia zajęć: ruch, taniec, dobre maniery, aktywność fizyczna i zdrowy styl życia.
A zespół tworzą wyjątkowi ludzie, pełni pasji i zaangażowania posiadający odpowiednie wykształcenie i przeszkolenie w zakresie nauki tańca i pracy z dziećmi.
Oddziałem od 18 lat kieruje Dyrektor Oddziału Dorota Skrzypczak
W niedzielę 16 lipca odbył się drugi tegoroczny rajd pieszy. Rajd rozpoczął się przy bramie wejściowej na dziedziniec Pałacu Czartoryskich. Pierwsza część miała charakter historyczny, gdzie uczestnicy mogli poznać historię Puław i zabytków. Druga część rajdu miała charakter krajoznawczy począwszy od ulicy Ceglanej aż do Skowieszyna były to ścieżki leśne i dróżki polne z przejściem przez wąwóz lessowy „Głębocznica”
14 drużyn "2" i 10 drużyn "3" wzięło udział w Turnieju V’ball Talents Cup. To sportowe wydarzenie promujące siatkówkę wśród dzieci i młodzieży odbyło się w minioną sobotę w Hali widowiskowo-sportowej, przy ul. Lubelskiej 59
1200 kg wartościowej karmy udało się zebrać w jubileuszowej akcji PRZYJDŹ-POKOCHAJ-ADOPTUJ. W Marinie Puławy podczas Pikniku Rodzinnego odbyło się podsumowanie akcji
Foto: AP Perełki, MOSiR Puławy
Powrót na początek strony