Zakończenie sezonu na lodowisku miejskim

Lodowisko miejskie - aktualizacja
W związku ze znacznymi wzrostami temperatur w dzień i w nocy oraz brakiem możliwości utrzymania tafli lodowiska w stanie pozwalającym na korzystanie, od dnia dzisiejszego tj. 26.02.2024 r. lodowisko miejskie będzie nieczynne

Dobiega końca kolejny sezon zimowy na lodowisku miejskim. Aktualnie panujące warunki atmosferyczne – wysoka temperatura oraz częste opady deszcze wymusiły decyzję o zamknięciu lodowiska z dniem 1 marca 2024r.
Lodowisko miejskie to jeden z naszych obiektów, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Odwiedziło nas ok. 10.000 użytkowników indywidualnych. Mieliśmy także przyjemność realizować rezerwacje grup zorganizowanych dzieci i młodzieży szkolnej w godzinach przedpołudniowych. Byli to uczniowie: Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr. 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach, Niepublicznej Szkoły Podstawowej Klasyk w Puławach, I Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Adama Czartoryskiego w Puławach, Szkoły Podstawowej Nr 10 w Puławach, Zespołu Szkół Nr 3 w Puławach, Zespołu Szkół w Janowcu, Szkoły Podstawowej w Osinach, Szkoły Podstawowej w Dęblinie, Szkoły Podstawowej w Owni.
Dziękujemy za Waszą obecność i do zobaczenia
Foto: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Klasyk, MOSiR
Powrót na początek strony